Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

27.10.2017

Впровадження проекту «Вчимося жити разом»

Викладач коледжу Крошка С.А. (регіональний тренер проекту «Вчимося жити разом») провела черговий триденний тренінг для вчителів початкової, основної та старшої школи з Попаснянського, Станично-Луганського районів (25 осіб).

Відпрацювали типову програму тренінгу за наступними активностями: презентація мети та очікуваних результатів, самооцінка тренерських навичок, з'ясування очікувань, обговорення вимог до впровадження тренінгового курсу у навчальних закладах, демонстрація уроків-тренінгів відповідно до опорного плану його проведення, їх обговорення та аналіз очікувань.

Вчителі і не сподівалися, що можна отримати величезний багаж за компонентами навчання життєвих навичок та психосоціальної підтримки. За допомогою ініціаторів, донорів та виконавців проекту (ЮНІСЕФ, Європейський Союз (ECHO), ГО «Здоров'я через освіту», НАУ Києво-Могилянська академія) представники навчальних закладів отримали методичну літературу та е-забезпечення щодо пілотування проекту у школах. Чекаємо на плідні результати пілотування проекту.

 
     
 
     
 

Підготувала Крошка С.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019