Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.10.2017

25.10.2017 року відбулося чергове засідання Центру молодіжних ініціатив. Темою сьогоднішньої зустрічі стало питання, що турбує світ вже не перше десятиріччя, а нашу свідому молодь коледжу особливо. Засідання відбувалося у форматі дебатів за загальним гаслом: «Гендерна рівність: за чи проти?»

Особливо цікавим є той факт, що ініціювали вибір цієї теми самі студенти, а форму проведення вже запропонували координатору Центру молодіжних ініціатив. Продукт, що ми отримали за півгодини спілкування сподобався всім присутнім! Після виступу основного спікеру студентки першого курсу Запотєєвої Валерії аудиторія поділилася на два табори – ті, що виступили «за» гендерну рівність, та ті, що не визнають такої дійсності.

Студенти промовляли свої позиції, наголошували на особливостях менталітету громадян саме нашої країни, акцентували увагу присутніх на прикладах, що доводять необхідність, або неможливість впровадження справжньої гендерної рівності в Україні.

Після палкого обговорення всі присутні дійшли одного висновку про те, що не ситуація гендерної рівності на рівні держави повинна диктувати нам поведінку громадян, а саме відповідність нашої поведінки нормам моралі та права, внутрішніх чинників виховання та освіченості людей, що спілкуються між собою обумовлює вибір рівністі чоловіків та жінок. Жінка повинна бути жіночною, а чоловік – мужнім, все інше – регламентує нам власне почуття гідності та самоідентифікації.

/Хомич О.М./

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019