Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.10.2017

23 жовтня у Лисичанській міській раді був проведений одноденний тренінг навчань за темою: «Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними». Організаторами тренінгу виступили відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради спільно із Департаментом соціального захисту населення, Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луганської облдержадміністрації, Громадською організацією «Регіональний правозахисний соціолого-освітній центр «Жінки Донбасу».

У тренінгу взяли участь представники державних структур міста Лисичанська, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, а саме: структурні підрозділи Лисичанської міської ради, представники поліції, медицини, освіти, центру зайнятості. Крім того, до участі у тренінгу були запрошені представники Лисичанського педагогічного коледжу, вищого професійного училища № 94, КЗ «НВК Лисичанська ЗОШ І-ІІІ № 3 — ДНЗ «Барвінок», де директор навчального закладу очолює і Громадську організацію «Лисичанська міська рада жінок».

 

 

Діяльність Лисичанського педагогічного коледжу щодо протидії торгівлі людьми має систематичний та довготривалий досвід. У нашому навчальному закладі регулярно проводяться різні заходи відповідної тематики у яких студенти беруть участь із задоволенням, бо питання, що піднімають спікери є близькими до них. Сучасне молодіжне середовище є тим самим фактором ризику для кожної людини, через який може змінитися все життя, і, нажаль, часто не на краще…

Ось і тепер за результатами участі у міському семінарі-тренінгу психолог колежу Хомич О.М. 24 жовтня 2017 року провела із активними студентами коледжу – членами центру Молодіжних ініціатив та активом студентського парламенту коледжу семінар-тренінг «Торгівля людьми – небезпеки сучасного суспільства». Студенти самі стали модераторами різних небезпечних життєвих ситуацій та власним досвідом намагалися їх подолати, також вони отримали теоретичні та фактичні знання з даної теми і змогли зробити самостійні висновки щодо відповідних дій при виявленні жертв торгівлі людьми та при ризику потрапляння самим у відповідні ситуації.

Робота з даного напрямку продовжується. Коледжани прониклися серьойозністю проблеми та вирішили допомогти державі активними діями. Актив студентського парламенту вирішив розробити буклет «Будь захищеним» для профілактики негативного впливу деяких аспектів соціуму на молодих людей.

 

Фото та матеріали взяті з сайту Лисичанский городской совет

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019