Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.10.2017

З 2 жовтня 2017 року студенти ІV курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» перебувають на редакційній (виробничій) практиці, яка триває 4 тижні.

Метою практики є практичне апробування набутих теоретичних знань на виробничих дільницях, відділеннях, цехах і в підрозділах поліграфічних і споріднених промислових підприємств, друкарень, видавництв, науково-дослідницьких, проектно-конструкторських організацій, інститутів.

 

 

В цьому році базами практик стали: КП «РЕДАКЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ "НОВИЙ ПУТЬ», «Ірта», ЛОТ, ТРК «АКЦЕНКТ».

 
     
 

 

В процесі проходження практики студенти мають змогу закріпити і поглибити теоретичні знання з курсів «Видавничі стандарти», «Поліграфія», «Редакторський фах», «Художнє й технічне редагування», «Практикум з фаху» тощо.

 

 

Практиканти займаються розробкою та редагуванням оригінал-макету власного видання, створенням креативної реклами ЛПК, зйомкою електронної екскурсії в коледжі, підготовкою та записом інтерв'ю в музеї Володимира Сосюри.

 

 

Серед інших продуктів практики найцікавішим для студентів стала зйомка власного репортажу в рамках завдань, визначених керівництвом баз практики. Практиканти має змогу набути нових професійних навичок, котрі у майбутньому допоможуть їм працювати з телевізійним та видавничим обладнанням. Не менш цікавим виявився процес зйомок, монтажу і запису закадрового голосу, адже виконуючи цю роботу, студенти змогли відчути себе справжніми професіоналами своєї справи.

Практика триватиме ще тиждень, і ще багато репортажів, статей попереду. Станом на сьогодні, одне можна сказати точно: постійна і плідна співпраця з методистом практики, керівниками практики на місцях, надасть можливість студентам виробити практичні вміння та навички збирання й обробки отриманої інформації, які потрібні для плідної самостійної роботи на посадах редактора, коректора, кореспондента.

Роботи студентів

Роботи студентів

Роботи студентів

Роботи студентів

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019