Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.10.2017

Тренінг за проектом «Вчимося жити разом»

Викладачі Лисичанського педагогічного коледжу Крошка С.А., Борисенко Л.Л. 23 жовтня провели чергові тренінги для студентів 2 курсу спеціальності «Середня освіта (фізичне виховання)».

Студенти відпрацювали актуальні проблеми сьогодення за темами «Розбудова самооцінки» та «Безпека спілкування в інтернеті». Познайомилися з поняттями: психологічна рівновага, самооцінка, булінг, кібербулінг, емпатія, активне громадянство, повага до людини, конфлікти.

Однією із найгостріших проблем взаємодії дитини з інтернетом є небезпека зіткнення з агресивними нападами, які називають кібербулінгом.

Кібербулінг – це жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити дитину, в яких використовуються інформаційно-комунікаційні засоби: мобільні телефони, електронна пошта, соціальні мережі тощо.

Тренінги направлені на вирішення проблем виявлення в дитячому середовищі ситуацій кібербулінгу, порівняння їх із ситуаціями фізичного цькування і психологічного терору без опосередкування новітніми технологіями. Роз'яснили причини виникнення цих негативних явищ, пропонували способи подолання і напрями профілактики.

Присутні виконували стартові завдання, переглядали відео, інсценували та обговорювали притчі, грали в ігри.

Формування національних інтересів України в сучасному глобалізованому світі неможливе без залучення до світового інформаційного простору. За цим стоять принципово нові можливості для обміну інформацією, духовними цінностями, взаємного культурного збагачення усіх націй і народів.

Одним із головних завдань сучасного навчального закладу є формування готовності молоді до життя в інформаційному суспільстві.

 
     
 
     
 

Підготувала Крошка С.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019