Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.10.2017

20 жовтня 2017 року з метою пропагування вивчення іноземних мов у Лисичанському педагогічному коледжі на базі навчально-методичної лабораторії «Центр мов» відбувся конкурс декламування віршів іншомовних поетів «Я серце віддам Батьківщині».

Вже другу осінь поспіль Центр мов збирає у своїх затішних стінах студентську молодь, яка проймається вивченням іноземних мов та світової літератури. Беручи участь у даному заході, студенти мали змогу поринути у дивовижний світ поезії, продемонструвати власні навички сценічного втілення ліричних творів та підвищити власний рівень володіння іноземними мовами. Вірші, які лунали в аудиторії, були презентовані мовами оригіналів: англійською, французькою, німецькою і навіть білоруською мовами.

До участі у конкурсі залучились студенти 1-4 курсів спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта». Загальна кількість учасників – 30 осіб. Конкурсанти презентували твори великих майстрів пера та слова: В. Шекспіра, В. Одена, Дж. Байрона, Е. По, О. Уайльда, Г. Аполлінера, П. Верлена, Б. Віана, Й. Гете, Й. Ейхендорфа, А. Пашкевич, намагаючись втілити у життя авторський задум та схвилювати серця слухачів. Декламування віршів було доповнене мультимедійними презентаціями і музичним супровідом.

Яскравим завершенням конкурсу стало висвітлення результатів. Журі визначилось з переможцями:

І місце – Косінчук Ніка (2-АПО), Степаненко Олена (4-АПО), Жиділова Лілія (4-АПО)

ІІ місце – Панкова Лілія (2-АПО), Макаренко Ліна (3-АПО), Попова Світлана (1-БПО)

ІІ місце – Запотєєва Валерія (1-АПО), Новодольська Каріна (2-АПО)

Приз глядацьких симпатій здобув Гетьман Артем (3-АПО)

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019