Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.10.2017

«Собака – це єдине створіння в світі,
яке любить вас більше, ніж себе».
Josh Billings

Згідно плану циклової комісії викладачами фізичного виховання 17 жовтня проведено ІІ Регіональний семінар-виставку «Актуальні проблеми розвитку спорту з собаками в регіоні», де зібралося понад 200 студентів.

Під час проведення семінару підкреслили основні напрямки застосування організації роботи по спорту з собаками у навчально-виховному процесі сучасного навчального закладу, зокрема в Лисичанському педагогічному коледжі. Акцентували увагу на впровадженні форм лікувальної каністерапії. Продемонстрували різні форми і методи індивідуальної та групової організації роботи по спорту з собаками у регіоні.

Познайомили з нетрадиційними підходами до організації роботи по спорту з собаками в Лисичанському педагогічному коледжі. Родзинкою семінару був майстер-клас «Шоу з собаками», який включав представлення порід собак, показові виступи, які оцінювали члени журі, зокрема Чупринка О.Д. – начальник Лисичанського кінологічного клубу КСУ, суддя, інструктор по спорту з собаками.

А найцікавішим і видовищним дійством став «Конкурс костюмів», в якому взяли участь 16 порід собак. Були представлені малі, середні та великі породи. За яскраві виступи собаки отримали медалі з іменним фото та смаколики.

Хочеться відмітити, що викладачі коледжу брали активну участь у форумі, виступивши зі своїми улюбленцями: Осіпов І.В. з бульмастифом, Крошка С.А. з японською акітою, Борисенко Л.Л. з пекінесом, Цвік О.С. з цвергпінчером.

В подальшому плануємо проведення таких зустрічей, бо це ефективне ліки від депресії, розвиток та популяризація спорту з собаками у регіоні.

«Собаки люблять своїх друзів і кусають своїх ворогів,
на відміну від людей, які не в змозі
безкорисливо любити
і змішують любов і ненависть».
Зигмунд Фрейд

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Підготувала викладач Крошка С.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019