Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.09.2017

Тепла, яскрава осінь розмальовує клени, посилаючи сонячні поцілунки павутинці. Вже здавна повелося, що початок осені збігається з початком навчального року, а потім приходить світле свято вшанування педагогів – День працівників освіти.

29 вересня 2017 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбувся урочистий захід «Від палаючих сердець – до омріяних висот». Вся коледжна родина вшановувала вічну працю педагогів-новаторів-взірців, завдяки їх невтомній праці, вмінню донести та передати знання своїм вихованцям, прищеплювати любов до праці, навчати відповідальності, самостійності, навчальний заклад отримує призові місця, здобуває перемоги на обласних та Всеукраїнських фестивалях, має високі звершення на ниві освіти. Так, колектив ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» нагороджений дипломом ІІІ ступеня за підсумками Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, Лисичанський педагогічний коледж другий рік поспіль отримує золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», спортсмени коледжу отримали 114 перемог на чолі з викладачем Ляшенком В.В., майбутні педагоги плідно працюють на волонтерській ниві під керівництвом Осіпова І.В., налагоджена тісна співпраця з національним корпусом «Луганщина», викладачі та студенти долучилися до Wikimedia, і як подарунок до Дня працівників освіти колектив Лисичанського педагогічного коледжу посів ІІ місце у вебометричному рейтингу сайтів.

З нагоди свята для викладачів лунали щирі побажання з вуст студентів та вихованців ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, м.Лисичанська.

Шановні освітяни, нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров'я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя! Нехай освітянська нива колоситься і квітує багатим врожаєм!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Брюховецька О.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019