Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.09.2017

Теплим осіннім вечором 25 вересня мешканці гуртожитку Лисичанського педагогічного коледжу із великим задоволенням вітали наймолодших жителів – першокурсників та приймали їх до своєї оселі.

Першокурсники намагалися якомога швидше продемонструвати свої вміння та розкрити таланти. Так, свої захоплення танцями демонстрували студенти 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» та «Технологічна освіта», які запальними ритмами одразу внесли яскраве забарвлення до свята. Мешканці гуртожитку з нетерпінням чекали на виступ Глотової Лоліти – «золотого» голосу коледжу. Вразила своїм виступом Орлова Ксенія, студентка групи 3-БШ, її бурхливими оплесками проводжали всі присутні. Тому за культурно-масове життя гуртожитку можна не хвилюватися.

Студенти-першокурсники та ті, що заселися вперше, дали клятву та пообіцяли виконувати всі правила внутрішнього розпорядку, поважати всі традиції гуртожитку, не порушувати дисципліну та підтримувати порядок в кімнатах, брати активну участь в житті гуртожитку, оберігати та пишатися ним.

Дозвіллєві вечорниці були цікавими та змістовними, маємо надію, що приємні спогади залишаться у першокурсників на все життя. Нехай новопосвячені мешканці гуртожитку стануть достойною зміною наших старшокурсників.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019