Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.09.2017

Настановча конференція з курсового проектування.

21 вересня 2017 р. для студентів 4-х курсів всіх спеціальностей відбулася настановча конференція з курсового проектування, метою якої було виділити головні завдання виконання курсової роботи. Познайомити студентів з вимогами до написання та оформлення роботи. Спрямувати діяльність студентів на творчі пошуки, застосування сучасних інформаційно-комунікаційних та педагогічних технологій при відборі, опрацюванні та виконанні роботи.

Вимоги до написання та оформлення курсової роботи висвітлила у своїй презентації завідувач навчально-методичного кабінету, кандидат педагогічних наук Сергієнко Л.В.

Про загальні положення курсової роботи як складової підготовки майбутнього фахівця та вимоги до захисту курсової роботи доповіла Ляшенко К.І., викладач педагогічних дисциплін. Учасникам конференції було представлено виставку кращих студентських курсових робіт попередніх років.

Також практичне значення конференції було визначено у виступі студентки-випускниці 2017 року, Шевцової Тетяни, яка презентувала власну роботу, що стала кращою курсовою роботою 2016-2017 н.р.

Бажаємо успіхів та творчого мейкерства під час написання та захисту курсових робіт. Нехай Ваша робота стане новим проривом у науці та техніці!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019