Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.09.2017

Лисичанський педагогічний коледж вдруге долучився до відзначення Міжнародного дня студентського спорту, яке щороку святкується 20 вересня. Це дійство було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Студенти спеціальності «Фізичне виховання» організовано вийшли на флешмоб (згинання та розгинання рук в упорі лежачі) у складі 50 осіб та долучилися до лав прихильників здорового способу життя. Показали досконалу фізичну підготовку і дівчата і хлопці виконавши дану вправу 22 рази.

Найкращу фізичну підготовку показав студент І курсу Радьков Вадим та студентка 4 курсу Лагутєєва Анастасія.

Гомінким сміхом та захопливими вигуками був сповнений коледжний двір, адже захід надав можливість молоді відволіктися від думок, спрямованих на науково-пізнавальну діяльність, й активно та з користю для здоров'я провести час у колі друзів.

Вболівали за команду студентів, які захищали честь навчального закладу на обласному спортивному заході у м.Рубіжне. У програмі святкування були флешмоб від видатних спортсменів Луганщини, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, змагання з пляжного волейболу, баскетболу 3х3, перетягування канату, підтягування, дартс. Студенти активно та запекло боролися в усіх видах та отримали грамоти.

В черговий раз можна пересвідчитися, що на території нашого краю зростає соціально активна молодь, яка обирає для себе здоровий спосіб життя

Спосіб життя найсуттєвіше впливає на здоров'я людини. Змінити його відповідно до принципів здорового способу життя складно, але можливо, бо це залежить від самої людини.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019