Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

18.09.2017

Викладачами коледжу Сергієнко Н.В., Крошкою С.А. для студентів І курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» традиційно проведено семінар з ТБ «Профілактика травматизму як основний напрямок техніки безпеки на уроках фізичної культури».

Акцентовано увагу на тому, що вчителі фізичної культури зобов'язані дотримуватися норм і правил безпеки при проведенні занять фізичної культури і спортом, спортивних змагань та фізкультурно-спортивних видовищних заходів, не допускати заподіяння шкоди здоров'ю дітей.

Визначено, що посадові особи фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд повинні забезпечувати належне технічне обладнання місць проведення спортивних занять та змагань відповідно до правил безпеки та санітарно-гігієнічними нормами.

Зазначили, що існує обов'язковий перелік документів з техніки безпеки в освітній установі. Познайомили з методичними рекомендації щодо викладання фізичної культури у 2017-2018 навчальному році. Акцентували увагу на тому, що до занять з фізичної культури і спорту допускаються учні, які пройшли обов'язковий медичний профілактичний огляд відповідно до Положення про медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, не мають протипоказань щодо стану здоров'я, в яких визначені рівень фізичного розвитку і група для занять фізичною культурою.

Присутність учнів на уроках з фізичної культури незалежно від рівня фізичного розвитку і групи для занять фізичною культурою, а також тимчасово звільнені від занять є обов'язковою.

У період з 01.09 по 01.10 кожного навчального року з метою адаптації учнів до навантажень на уроках фізичної культури прийом контрольних навчальних нормативів не здійснюється, а також обмежується виконання вправ з максимальною інтенсивністю.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019