Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

18.09.2017

Завдяки значній допомозі начальника Луганського обласного відділення (філія) КФВС МОН України Острєцова Віктора Васильовича студенти спеціальності «Фізичне виховання» отримали чудову можливість відвідувати навчальні заняття з плавання у басейні, який розташований на базі олімпійської підготовки «Олімп» м. Кремінна.

Комунальний заклад «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп» зустрів студентів І курсу сонячним привітанням у 25-метровому красені басейні, сучасними тренажерами на території бази, майданчиками для гри у баскетбол та волейбол, озелененим футбольним полем з облаштованими біговими доріжками.

Басейн – справжнє диво: яскравий, теплий, світлий, безмежно голубого кольору. Студенти відвідали заняття і були у захваті від справжнього красеня.

Викладач з плавання Сліпецький В.П. провів розминку: розпочато з підготовчих вправ по ознайомленню студентів з водою («поплавок», «медуза», «зірочка»); продовжено спеціальними вправи по засвоєнню техніки дихання, роботи ніг, «кролем» на грудях та на спині, техніці старту з тумбочки.

Плавання – життєво необхідний навик, засіб для всебічного фізичного розвитку й запоруки безпеки, популярне оздоровче заняття, один з ефективних засобів загартовування людини, що сприяє формуванню стійких гігієнічних навичок.

Попереду ще цілий семестр занять з плавання убасейні.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019