Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

15.09.2017

За ініціативи Інтернет Асоціації України (ІнАУ) та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» 2017 року всьоме було організовано Конкурс на кращий веб-сайт серед навчальних закладів України. Організаційні питання здійснює Комітет ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій у освіті, до складу якого входять представники громадських та професійних об'єднань, державних установ, спеціалізованих наукових організацій, вищих закладів освіти та Інституту модернізації змісту освіти.

«Вебометричний рейтинг учасників конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу складається Сумським державним університетом із 2013 року на замовлення МОН України та Інтернет Асоціації України. За допомогою незалежних веб-метрик рейтингом оцінюються відкритість та корисність веб-сайтів навчальних закладів. Із повною версією результатів та методикою рейтингу можна ознайомитися на Першому українському рейтинговому порталі», – повідомив Павло Денисенко, заступник директора центру веб-менеджменту Сумського державного університету.

За результатами вебометричного рейтингу веб-сайт Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» посів 2 місце у номінації «Рейтинг українських навчальних закладів професійно-технічної освіти та коледжів» серед 243 навчальних закладів, які брали участь у Конкурсі на кращий веб-сайт.

У наш час веб-сайт не тільки виконує роль «візитівки», але й функцію представника навчального закладу в мережі Інтернет. Тому дуже важливим є представлення закладу в інтернет-спільноті, де можна ознайомитися з історією створення навчального закладу, наявністю надання ним освітніх послуг, отримати необхідну інформацію щодо функціонування закладу освіти протягом року.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019