Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.09.2017

Звітна конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ

Для студентів 4 курсу початок нового навчального року сповнений теплими та приємними спогадами про проходження літньої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах. Натхненні спілкуванням та проведенням різноманітних заходів та колективних творчих справ для дітей, студенти звітують про свою роботу на посаді педагога-організатора.

Тож, 14 вересня 2017 року відбулася конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ. Дитячий табір — заклад дитячого дозвілля, що надає комплекс освітніх, оздоровчих та інших послуг. Загалом до ДОТ м. Лисичанськ, Луганської області, Азовського і Чорноморського узбережжя було направлено 83 студента-практиканта. Випускниками у літніх таборах для дітей пропонувалася різноманітна програма.

Як же працювали студенти, чого вони навчилися, що досягли, які заходи їм сподобалися найбільше, з якими труднощами довелося зустрітися, які курйозні моменти ви подолали… на ці та багато інших запитань присутні почули відповіді.

Кожна група звітувала про діяльність у таборі та продемонструвала креативні підходи до організації дозвілля дітей, було представлено цікаву мозаїку форм та методів роботи, студенти отримали безцінний досвід, який стане у нагоді на шляху до здобуття педагогічної освіти.

Крім того, низка студентів були відзначені подяками та грамотами за сумлінну працю, використання новітніх технологій, творчий підхід у роботі під час проведення оздоровчої кампанії «Літо-2017». Наприклад: Руда Уляна, Моткова Дарина, Шулік Дар'я, Шулік Денис, Шевцов Влад, Степаненко Олена, Лопата Дар'я та інші.

Студенти щиро вдячні навчальному закладу за таку прекрасну можливість пройти педагогічну практику у літніх оздоровчих таборах.

Зичимо творчої роботи, винахідливості та позитивних емоцій у подальшому навчанні та педагогічній діяльності!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019