Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

09.09.2017

«Крокує першокурсник» – під таким меседжем у Лисичанському педагогічному коледжі здійснюється поетапна програма адаптації студентів нового набору до освітнього середовища навчального закладу. Одним з найважливіших кроків цієї програми є якнайшвидше налагодження контакту з батьками студентів з метою реалізації ефективного педагогічного супроводу молоді.

Перші результати в цьому напрямі були обговорені на загальних зборах батьків студентів нового набору, які відбулись 9 вересня 2017 р. в форматі відкритого діалогу. З боку адміністрації, викладачів, профспілкової організації, соціально-психологічної, медичної та інших служб батькам було детально обґрунтовано особливості навчання, нарахування стипендій, правил внутрішнього розпорядку навчального закладу; презентовано результати перших адаптаційних тренінгових занять; підкреслено зміст позанавчальної роботи, яка може складати додаткову зайнятість студентів і позитивно впливати на рейтинг успішності.

Більш детальну інформацію про перші навчальні досягнення, результати відвідування занять, індивідуально-психологічні особливості студентів куратори груп надали батькам уже безпосередньо на групових зборах, після чого визначились зі складом батьківських комітетів та провели для батьків екскурсії навчальним закладом.

Кожен освітянин знає напевне, що запорукою успіху у вихованні успішного фахівця й громадянина є тісна співпраця педагогів з батьками. Тільки спільно ми зможемо вплинути на формування позитивного життєвого досвіду й світогляду сучасної молоді. Ми сподіваємось, що ця зустріч не пройшла даремно й батьки наших студентів завжди будуть «на варті»!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018