Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.09.2017

6 вересня 2017 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбулося перше в цьому навчальному році засідання Центру молодіжних ініціатив. У ньому взяли участь як постійні члени інформаційного майданчика, так і нові представники прогресивної частини молоді нашого навчального закладу.

Першими для обговорення стали теми безвізового режиму для України, необхідності отримання біометричних паспортів та можливість участі у Міжнародних та Європейських програмах навчання в інших країнах, проходження тренінгових програм, організація різноманітних екскурсійно-пізнавальних виїздів для студентства.

Також активну участь студенти взяли в обговоренні питання необхідності вирішення внутрішньоколеджних стратегічних завдань, а саме – вибори нового складу студентського парламенту для здійснення справжнього студентського самоврядування.

Наприкінці студенти запропонували теми для обговорення на наступних засіданнях Центру молодіжних ініціатив та з радістю прийняли новачків до складу робочої групи. Щиро бажаємо їм успіхів, нових звершень і яскравих перемог!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018