Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.09.2017

День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до самостійного життя.

Особливим цей день став майже для 117 першокурсників, які витримали вступні екзамени і приєднались до лав студентів Лисичанського педагогічного коледжу.

І саме під гаслом «Країна знань усіх вітає» у коледжі розпочався День знань. З цього свята для студентів-першокурсників розпочинається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до підкорення нових вершин знань.

Теплими словами привітала студентів-першокурсників директор Лисичанського педагогічного коледжу, Заслужений працівник освіти України Мінєнко Г.М., яка наголосила, що заклад ставить перед собою особливу місію: виховання справжньої гідної української національно-патріотичної еліти, яка в майбутньому своїми зусиллями буде творити розмаїття української нації.

Перше вересня… Початок осені... Початок студентського життя… Для викладачів – початок нового навчального року, початок трудових буднів, але все це – одне свято, без якого вони вже не уявляють свого життя.

 

 

З вітальним словом до першокурсників звернулася викладач, куратор групи 1-АФ Крошка С.А., яка побажала їм успіхів на новій стежині, здоров'я, миру, злагоди.

Знання – величезна сила. Вони допомагають відкривати і глибше пізнавати закони Всесвіту, пізнавати себе і людей, знайомитися з подіями сивої давнини і зазирати в майбутнє. Першокурсники виголосили урочисту клятву студента. Вони поклялися сприяти збереженню кращих традицій коледжу та його доброго імені, успішно навчатися, оволодіти професією так, щоб бути найбільш корисними своєму народу.

 

Завершилось свято вітальною піснею «Україно моя, ти найкраща у світі!» у виконанні студентки групи 2-АД Глотової Лоліти.

Шановні першокурсники, бажаємо вам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Живіть в ім'я розквіту України. Нехай у ній панує мир і злагода, любов до Батьківщини і світле прагнення прославляти її своїми знаннями та справами.

 
     
 

Медіа-центр Лисичанського педагогічного коледжу

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018