Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.08.2017

28 серпня велика коледжна родина відзначає початок нового 2017-2018 навчального року, який було відкрито урочистою лекцією «Україна на шляху до Європи».

Під час інформаційного дайджесту ведучими заходу було надано цікаву, змістовну та креативну платформу про Україну як державу з великим європейську майбутнім. Присутні з захопленням переглядали найцікавіші відеофакти про Європу, ще раз запевнилися у тому, що, аби рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали та цінності – прагнення до Європейської ідеї.

Ключовим моментом урочистого заходу стала презентація безвізового режиму України з ЄС. Адже європейський вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це – найкращий спосіб реалізації національних інтересів.

У заході взяло участь 420 осіб. По завершенню урочистої частини студентам першого курсу адміністрацією коледжу було надано інформацію щодо основних положень діяльності коледжу.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018