Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.08.2017

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України; відповідно до Указу Президента України ,,Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року № 987/2004 у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся інформаційний дайджест ,,Жовто-синій стяг над світом майорить".

Державний прапор – невід'ємний атрибут кожної країни, що символізує її суверенітет. Його еволюція відображає процеси національного розвитку.

Учасники дайджесту простежили історію державної символіки від часів Київської Русі до отримання Україною незалежності, долучилися до вексилологічного змісту національних прапорів на етапах поступу нашої держави.

Викладачам, студентам, працівникам коледжу акцентовано увагу як на боротьбі українського народу в цілому, так і на ролі окремої особистості в історії у боротьбі за свободу та незалежність країни.

День Державного Прапора та День незалежності України – це свята всіх поколінь українців. Це данина поваги державі, що пройшла довгий, героїчний, а часом і трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Головний меседж заходу полягав у переконанні, що незалежність вже дала нам громадянську гідність і національну єдність, навчила захищатися й відкрила європейську перспективу!

Зі святом Вас, вельмишановні українці!

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018