Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.06.2017

16 червня 2017 року на базі Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулась зустріч з американським волонтером Алексом Гоуеном, який завітав до нашого навчального закладу з міста Ролі штату Північна Кароліна з метою спілкування зі студентською молоддю.

Алекс – засновник та директор міжнародної благодійної організації «The Fishermen». Майже все своє життя він присвятив допомозі дітям-сиротам. Окрім занять благодійністю, він також пише дитячі книжки та сценарії для кінофільмів, а ще грає на бас-гітарі. Завдяки своїй діяльності він багато мандрує і відвідав безліч країн світу, але Україна є його найулюбленішою країною.

Алекс вже в п'ятий раз приїздить до України та третій до нашого міста. Алекс Гоуен ознайомив аудиторію з діяльністю фонду, підкреслив своє бажання допомогти Україні у важкі часи, зазначив, що йому подобаються українці, підкреслив їх щирість, відкритість. Студенти спілкувалися з громадянином США, задавали питання з різних сфер життя, а також мали можливість покращити свои знання англійської мови.

Алекс мав змогу познайомитись з навчальним закладом, з провідними аспектами його діяльності. Студенти продемонстрували свої творчі англомовні проекти.

Алекс поринув у чарівну освітню атмосферу коледжу та ознайомився з музейними комплексами. Директор коледжу, Мінєнко Галина Миколаївна, подарувала від навчального закладу символічні подарунки: дві книги-монографії та картину навчального закладу, яка була створена особливою технікою 3D.

Але на цьому ми не зупиняємось та сподіваємось, що така тепла зустріч не буде останньою!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018