Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

09.06.2017

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ВИПУСКНИКИ!

Сьогодні музика лунає,
І тоне в квітах урочистий зал
В очах у кожного і радість і надія
В нас – випускний останній бал!

Випускний бал – це феєричне завершення навчання. Ця подія радісна і водночас сумна, адже приходить час прощатися із Альма-матер, рідним педагогічним коледжем, де проведено чотири роки навчання з улюбленими викладачами та друзями.

9 червня 2017 року така подія відбулася для 96 випускників Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» спеціальностей «Дошкільна освіта», «Видавнича справа та редагування», «Початкова освіта», «Фізичне виховання», «Технологічна освіта». 27 випускників вже мають роботу за обраним фахом, а 93 продовжать навчання у ДЗ «Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка».

За чотири роки навчання студенти педагогічного коледжу оволоділи навичками роботи з молодшими школярами, набули необхідних знань з педагогіки та психології дитини та отримали фаховий рівень молодшого спеціаліста. Крім цього, випускники усіх спеціальностей навчилися застосовувати на практиці використання новітніх інформаційних технологій, створювати власні посібники та блоги, проводили експериментальні дослідження з питань впровадження у навчально-виховний супровід програм One Note, додатки пакету Microsoft Office 365, LearningApps, Sway, Prezi, Popplet.

Нове покоління вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, вчителів фізичної культури, трудового навчання та майбутні журналісти яскраво демонстрували свої набуті у стінах коледжу фахові компетентності, рівень готовності працювати в умовах реалізації завдань Концепції нової української школи.

Директор коледжу Мінєнко Галина Миколаївна побажала випускникам яскравого зоряного світіння, щасливої дороги в нове майбуття. Долучилися до привітання і куратори випускних груп, побажавши вихованцям оптимізму, натхнення, наполегливості, кар'єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. А ось батьки випускниці Волги Світлани ніжно і хвилююче вітали дітей, бажаючи мати найголовніше в житті слугу - «Я сам».

Не забув коледж і студентів-випускників, які зробили вагомий внесок у життя коледжу, а саме: Піменову К., Ткачук Н., Горячкіна А., Огієнка О., Сидоренко Є., Шевцову Т., Гурильова Д., Коптєву Т., та ін.

Чудове свято – випуск студентів нашого коледжу. Як швидко промайнули чотири роки студентства! Золота пора для кожного. Саме в цей час молодь визначилась із своїм місцем у житті, зробила все можливе, щоб у серці залишилось якомога більше приємних спогадів. Перша лекція... перша ніч у гуртожитку... перше доросле кохання... перша сесія... Чимало спогадів залишилось і у коледжних наставників, які опановують науку життя разом із студентами. Ось і все. У юнацтво тепер можна потрапити лише на крилах пам'яті! А, здається, воно ще зовсім поруч... Студентів у коледжі і поменшало, але світ поповнився чудовими й освіченими фахівцями, які пройшли ґрунтовну наукову школу та школу життя!

Віват, випускники!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
     

Матеріали підготувала: Аль-Хамадані Н.Д.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019