Лисичанський педагогічний коледж

Новини

01.06.2017

1 червня 2017 у  коледжі відбулася церемонія підведення підсумків діяльності та вшанування кращих спортсменів громадської організації Спортивний Клуб «ЛПК» (далі СК «ЛПК») за 2016-2017 н.р.

На захід зібралися люди, які мають безпосереднє відношення до фізичної культури та спорту. Це викладачі та члени адміністрації, студенти  коледжу та школярі міста Лисичанська, їхні батьки, запрошені гості: Острєцов Віктор Васильович - начальник Луганського обласного відділення (філія) КФВС МОН України, Пархомович Володимир Васильович – секретар Громадської організації «Луганська обласна федерація баскетболу».

Починаючи з 27 серпня 2013 року організація СМР у ЛПК забезпечується у рамках роботи СК «ЛПК». Чотири роки тому було створено та офіційно зареєстровано громадську організацію з такою назвою. Слід зазначити, що за останній час до складу спортивного клубу доєдналася і активна спортивна шкільна спільнота.

Отож,  цього року студентами та викладачами коледжу була проведена досить активна робота щодо організації та проведення загальноколеджних заходів фізкультурно-оздоровчого спрямування:

Спортивно-масові заходи – 6;

Змагання зі спортивних ігор – 12;

Змагання з легкої атлетики -  6

Змагання з інших видів спорту -11

Традиційно успішно члени СК «ЛПК» представляли клуб та навчальний заклад на змаганнях міського рівня. Стартом став чемпіонат міста серед ВНЗ І-ІІ р.а. з міні-футболу. Лише за додатковими показниками наші хлопці поступилися суперникам та посіли ІІ місце. Далі змагалися представники настільного тенісу. Наші дівчата та юнаки здобули впевнені перемоги як у командній, так і в індивідуальній боротьбі!

Не так гарно склалося у представників шахів. Але і вони без призових місць не залишилися.   Спартакіада м. Лисичанськ серед ВНЗ І-ІІр.а. з шахів – дівчата – ІІІ; юнаки – ІІ. Дебютували цього року на міському рівні змагання з шашок. І першими переможцями  у командному, та  в індивідуальному заліку стали представники СК «ЛПК»! Спартакіада  м. Лисичанськ серед ВНЗ І-ІІр.а. з волейболу – дівчата – І, юнаки ІІ місце.

Спартакіада м. Лисичанськ серед ВНЗ І-ІІр.а. з баскетболу – дівчата – ІІ; юнаки – І. Взимку спортивне життя клубу не завмирало. Спортсмени з честю виступили у міських змаганнях з лижних перегонів та біатлону.  Спочатку в л/а манежі, а у квітні і на стадіоні впевнені перемоги одну за одною здобували представники королеви спорту. Першість міста з л/а, першість міста з л/а багатоборства, Спартакіада м. Лисичанськ серед ВНЗ І-ІІ р. а. дівчата – І; юнаки – І!
Тож, у підсумку, найголовніші міські змагання - Спартакіада м. Лисичанська серед ВНЗ І-ІІ р. а. у загальному заліку  дівчата – І місце; юнаки – І місце! А на завершення н.р. юнаки здобули блискучу перемогу у спартакіаді з ДПЮ!

Переходимо далі до рівня обласних та регіональних змагань.

На футболістів чекало невеличке «пекло» у вигляді переповненої с/з ЛНУ, котра звісно вболівала за господарів – представників м. Старобільськ.  Проте, першість ЛНУ представники СК «ЛПК» теж виграли. Вже другий рік поспіль! Драматично, емоційно, з боями і травмами!

Дівчата футболістки також не відстають! На їхньому рахунку: ІІІ місце у регіональному турнірі з футболу (м. Сєвєродонецьк),   ІІІ місце у регіональному турнірі з міні-футболу «Кубок Донбасу» (м. Славянськ),  ІІІ місце у регіональному турнірі з міні-футболу (м. Сєвєродонецьк)!

Традиційний регіональний турнір з баскетболу «Кубок СК «ЛПК» памяті В.С. Байракова» було проведено на базі коледжу у квітні – призерами якого стали і баскетболісти коледжу.

Традиційно активно  цього року змагалися легкоатлети. І з переважної більшості цих стартів наші спортсмени привозили до скарбнички СК призові місця  чи перемоги!!!

Важливим вектором роботи СК стала діяльність з підготовки суддів за видами спорту: легка атлетика та баскетбол. Поки що ми вчимося, пізнаємо трішки інший світ, але точно вже можна казати, що це вірний шлях. Професійна діяльність вже скоро це підтвердить.

Для студентів спеціальності «ФВ» у коледжі передбачено навчальним планом проходження навчальної практики літні та зимові табірні збори. За сприяння СК ці збори цього року відбулися у м. Кремінна та с. Славське на Львівщині.

Це якщо про найголовніше… А взагалі, цього року представники СК «ЛПК» здобули 277 призових місць, на змаганнях усіх рівнів!!!

Наступний етап заходу було присвячено студентам – випускникам 2017 року. Звернулися до них з побажаннями майбутніх успіхів та подякували за всі звершення та перемоги за роки навчання у коледжі!

На церемонії були присутніми досить багато батьків наших спортсменів. Дякуємо їм за те що знаходять можливість надавати можливість розвиватися своїм дітям. Що з розумінням ставитеся до постійних відряджень на змагання дітей саме тоді, коли їхня допомога дуже необхідна. Дякуємо, що вітаєте їх з успіхами та перемогами, та не надто сварите за поразки чи невдачі. І впевнено кажемо, що Ви вправі пишатися своїми дітьми, у тому числі і за успіхи на спортивній ниві!

Студенти найбільше чекали оголошення десятки кращих спортсменів за підсумками цього навчального року. Ось вона: