Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.06.2017

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове й радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Це свято відзначається в Україні вже 19 років поспіль і кожного разу його святкування охоплює все більші і більші межі.

Життя дітей у наш час не у всіх країнах однакове. Громадянські війни та збройні конфлікти і надалі змушують страждати багатьох дітей. Тому, Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання їхніх прав на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного й справедливого суспільства.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Саме тому в цей день було б символічним згадати про тих, кому справді потрібна наша допомога. В Україні велика кількість дітей зростає без батьківської опіки та піклування в державних дитячих будинках. Їм дуже часто не вистачає навіть самого основного. Ми не можемо допомогти всім. Однак, надавши хоча б невелику допомогу одному дитячому будинку, ми зробимо трохи радісніше і приємніше дитинство декількох десятків сиріт.

Студенти ЛПК просто не могли залишитися осторонь такого святкування, тому 1 червня волонтери проявили небайдужість та ініціативу задля того, щоб подарувати дітям краплинку щастя у цей день. Наш коледжний волонтерський загін «Милосердя» на чолі з координатором Криловою М. О. відправилися до Лисичанського дитячого будинку, щоб подарувати дітям зібрані студентами іграшки, одяг, книжки та інші дрібниці, які принесуть радість дітям.

Це найменше, що ми щиросердно можемо зробити для обездолених дітей, але головніше наше побажання, щоб одного дня кожна дитина-сирота прокинулась вранці і почула: «За тобою прийшли мамо й тато!»

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019