Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.05.2017

«Єднання заради миру»

Чудового сонячного дня коледжна родина радо зустрічала представників національного корпусу «Луганщина», які брали активну участь у  спортивно-патріотичній справі  «Єднання заради миру», що відбулася 29 травня 2017 р. Спорт та здоровий спосіб життя у Лисичанському педагогічному коледжі займає особливе місце. Багато наших студентів та викладачів мають до нього безпосередне відношення. Сьогодні ми ще раз це підкреслили! Всього у заході взяли учать 200 осіб.

Усім відомо, що Україна прекрасна не тільки своїми безмежними просторами – це країна з неймовірною, незламною силою духу, автентичними традиціями та символами! Під час справи всі присутні милувалися фантастичним флешмобом, головний герой якого – 30-метровий прапор України!

У межах конкурсної програми студенти готували спортивно-патріотичні промови, заклики та постери на тему «Луганщина у нас одна». Оцінювало конкурси компетентне журі у складі: голова циклової комісії викладачів фізичної культури Крошка Світлана Андріївна та голова студентського профкому Борисенко Лілія Леонідівна.

Не менш яскравими та захоплюючими стали спортивно-патріотично-міцно-витривало-неочікувані естафети, під час яких студенти та представники національного корпусу «Луганщина» демонстрували справжній козацький гарт, твердість характеру, наполегливість, вмінням приймати рішення в екстремальних умовах!

Результати конкурсу на кращий плакат «Луганщина у нас одна»:

І місце – група 1-АТ;

ІІ місце – національний корпус «Луганшина» ;

ІІІ місце – група 1-АШ.

Результати конкурсу на кращий спортивно-патріотичний заклик:

І місце – група 4-АШ;

ІІ місце – група 1-АД;

ІІІ місце – група 4-АД.

А після нагородження переможців та учасників справи всіх було запрошено поласувати смачним та запашним козацьким кулішем!

Без сумніву, спорт та фізичні вправи дарують нам здоров'я, силу та високі емоційні переживання, допомагають пізнати самого себе, відчути плече товариша. Нехай ці емоції та піднесений настрій, які ми сьогодні отримали на спортивному святі, стануть символом нашої бадьорості, здоров'я та молодості заради миру й злагоди на українській землі.

Слава Україні! Героям слава!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019