Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.05.2017

У цьому році група другого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» традиційно вирішила випробувати свої сили в ІІІ Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів і промороликів «Book fashion». Організатором Фестивалю є кафедра реклами і зв'язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка.

«Book Fashion» – це щорічний фестиваль серед студентів та школярів на розробку та просування в Інтернеті буктрейлерів і промороликів, що присвячені конкретним книгам. Роботи були надіслані з усіх куточків України: м. Кам'янець-Подільський, м. Краматорськ, м. Хорол, с. Берестів Сумської обл., м. Бердичів, м. Лисичанськ, м. Суми, м. Сарни, м. Глухів, м. Нікольськ, смт. Романів Житомирської обл., м. Луцьк, м. Вінниця та м. Київ. Цьогоріч організаторів приємно вразила співпраця та згуртованість студентів із різних навчальних закладів, які надсилали колективні проекти.

Завдяки успішній командній роботі, креативному підходу до інтерпретації літературних творів, режисерській майстерності творчий проект групи 2ВС нашого коледжу другий рік поспіль отримує перемогу (ІІІ місце), у цьому році в номінації «Трейлер до шкільної програми». Катерина Кіон, Антон Міщенко, Дар'я Горєтая, Олеся Дмитренко, Анастасія Сухомліна, Юлія Гнилицька успішно реалізували амбітний творчий план, який було визначено дипломом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Приємно, що роботу наших студентів високо оцінено кваліфікованим журі, у складі Бєлофастової Таїсії Юріївни, проректора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, Горбенко Галини Василівни, директора Інституту журналістики, Масімової Лариси Гагіківни, завідувача кафедри видавничої справи, Женченка Ігоря Вікторовича, представника від Київської спілки художників-графіків, Тетяни Іванівни Логуш, співзасновниці міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Бажаємо студентам 2ВС наснаги та творчих злетів! Традиційний слоган, який надихне майбутніх учасників конкурсу: ЧИТАТИ, ІНТЕРПРЕТУВАТИ, ФІЛЬМУВАТИ Й ПЕРЕМАГАТИ!

https://youtu.be/sh8ZjAwb6Mg

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019