Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.05.2017

У Лисичанському педагогічному коледжі 22 травня 2017 р. був проведений День цивільного захисту з метою забезпечення високої готовності учасників навчально-виховного процесу до дій у надзвичайних ситуаціях, вдосконалення процесу підготовки студентів з предметів "Безпека життєдіяльності", "Захист Вітчизни", "Основи медичних знань".

В рамках даної програми були проведені наступні заходи:

- виставка-огляд навчально-методичного забезпечення з предметів «Захист Вітчизни», «Безпека життєдіяльності», «Основи медичних знань»;

- проведення інформаційно-просвітницької години «Цілі та завдання цивільного захисту» з переглядом відеофільму "НС- що це?";

- проведення практичного заняття "Евакуація студентів з навчального закладу в разі виникнення пожежі";

- огляд-конкурс санітарних дружин та невоєнізованих формувань.

Особливу значимість для студентів мали практичні завдання, які вони виконували в рамках програми Дня цивільного захисту. Це евакуація з навчального закладу в разі виникнення пожежі, надання першої медичної допомоги при кровотечах (накладання пов'язок), техніка накладання шини при переломі нижньої кінцівки, надання першої допомоги при зупинці дихання, демонстрація правил користування комплектом індивідуального захисту, транспортування потерпілого із зони хімічного ураження.

Хоча надзвичайні ситуації були імітовані організаторами, та студенти все ж з високою відповідальністю поставились до їх нейтралізації. Так студенти груп 1АШ, 1-БШ, 1-ВС, 1-АФ показали високий рівень знань при наданні першої медичної допомоги при кровотечах та зупинці дихання. Результати творчих виставок та оглядів, практична діяльність студентів щодо ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків показали достатній рівень обізнаності студентів коледжу з питань цивільного захисту. Це говорить про те, що викладачі та керівництво навчального закладу ставляться з високою відповідальністю до реалізації положень безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу коледжу.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019