Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.05.2017

21 травня: День науки в Україні

Відповідно до Робочого плану з підготовки та проведення Дня науки в Луганській області, затвердженого заступником голови Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Лішик О. П. на виконання доручення віце-прем'єр-міністра України В. Кириленка 19 травня 2017 р. до ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» завітала делегація освітян та працівників культури Попаснянщини.

Вітала гостей директор коледжу, Заслужений працівник освіти України Мінєнко Г. М., яка акцентувала увагу на актуальних освітніх тенденціях відповідно до яких ведеться навчальна, наукова, соціально-гуманітарна діяльність навчального закладу.

Робота проводилася за такими локаціями: - «Інноваційний простір філологічної, музичної, екологічної освіти у коледжі», - «Інноваційні підходи до становлення майбутнього фахівця як активного громадянина-патріота», - «Інноваційний Profskills сучасного фахівця початкової ланки».

До уваги педагогів Літовкою О. П., кандидатом педагогічних наук, заступником директора з соціально-гуманітарної роботи та викладачем сіспільних дисциплін Чуріловою В. Є. репрезентовано інноваційні підходи до організації соціально-гуманітарної роботи щодо громадянського становлення особистості з представленням промороликів електронних проектів краєзнавчого напряму «Єдина і сильна», плеяди заходів, присвячених 25-ій річниці Незалежності України.

На заході було представлено студентські наукові та курсові роботи як домінанти у формуванні майбутнього вчителя – «Використання ІКТ в інтерактивному навчанні на уроках літературного читання», «Застосування Інтернет-ресурсів та проектних методик на уроках математики в початкових класах». Завідувач лабораторії початкової освіти Ляшенко К. І. представила до уваги присутніх «Сім трендів початкової освіти».

Увагу учнівської молоді привернули й віртуальні освітні середовища для вивчення філологічних дисциплін, й питання організації екологічної освіти в коледжі, і вплив музичного мистецтва в естетичному становленні особистості, а також фільмовані буктрейлери. Цікавою була дискусія «Успіх VS провал наукової роботи», організованою кандидатом філологічних наук, заступником директора з навчальної роботи Тараривою Л. Ю.

На завершення запропоновано гостям екскурсійний маршрут музейно-педагогічним комплексом навчального закладу.

Вітаємо з Днем науки в Україні! Здоров'я всім, миру і нових звершень!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019