Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

18.05.2017

18 травня 2017 року у ВП ,,Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка" в межах відзначення Всесвітнього дня вишиванки відбувся регіональний фестиваль повітряних зміїв ,,Мирне небо Донбасу", котрий уже 11 років поспіль, за ініціативою викладача загальнотехнічних дисциплін Осіпова І.В., збирає в стінах навчального закладу творчу молодь Луганщини, яка присвячує свою працю в ім'я розквіту України.

 

Знаковою й невипадковою є назва фестивалю, адже 3 роки наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни, і на полі битви знаходяться захисники – воїни-визволителі, котрі оберігають наш спокій. Саме їхньому подвигу й прагненню до якнайшвидшого настання миру присвячена ключова ідея фестивалю.

2017 року учасниками заходу стали учні близько 20 загальноосвітніх закладів Луганської області – міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та ін. За перемогу змагалися й учнівські команди Врубівської та Мирнодолинської ЗОШ.

Фестиваль розпочався показовими запусками тематичних повітряних зміїв, оформлених різноманітними візерунками української вишивки. Студенти Лисичанського педагогічного коледжу під керівництвом викладача Осіпова І.В. підняли в небо гігантській змій-вишиванку разом з одним із головних державних символів України – прапором! Жовто-блакитний стяг, який майорів у небі, став головною окрасою заходу та надихав конкурсантів на перемогу.

Учасники фестивалю ,,Мирне небо Донбасу", попри несприятливі погодні умови, змогли виконати запуски повітряних зміїв різних класів: плоскі та коробчасті змії, змій Поттера, змій-парафойл тощо. Блакитне небо під патріотичні гасла учасників та глядачів фестивалю заповнилось різнокольоровими фарбами яскравих повітряних гігантів.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Алексєєв Вадим (учень Врубівської ЗОШ);

ІІ місце – Скриннік Владислав (учень Врубівської ЗОШ);

ІІІ місце – Носуль Андрій (учень Лисичанської ЗОШ № 14).

Ми пишаємось творчими звершеннями лауреатів і переможців фестивалю й закликаємо кожного завжди пам'ятати про те, що ми з вами – українці, яких об'єднує у велику родину любов до рідної землі. Милуйтеся її красою й радійте її барвами, плекайте мир і злагоду на рідній неньці-Україні!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019