Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

18.05.2017

На виконання фундаментальних засад ,,Концепції…" й ,,Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки" 18 травня 2017р. у Лисичанському педагогічному коледжі розквітнув прекрасний світ народної вишивки в межах відзначення Всесвітнього дня вишиванки, в якому взяли участь більше 200 осіб.

Вишиванка – це національна гордість українців, яка ще з сивої давнини є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Всі ці особливості студенти педагогічного коледжу вдало представили освітянській спільноті навчального закладу на урочистому заході ,,Україна вишивана" костюмованими міні-виставами. Перед глядачами й почесними гостями заходу – учнями й учителями загальноосвітніх шкіл Луганської області, представниками Національного корпусу ,,Луганщина" – постали українські звичаї й традиції, в яких використовувалася вишивка: обряд сватання, виховні бесіди матерів і дочок; танок з рушниками, на яких були вишиті візерунки різних регіонів України.

Глядацька аудиторія із захопленням сприймала тематичні вокальні й хореографічні постановки та взяла участь у динамічному флешмобі ,,Я люблю свою країну", в межах якого студенти, викладачі й гості заходу утворили велике серце – символ безмежної любові до Батьківщини.

Важливо, що для популяризації національної ідеї серед жителів міста Лисичанськ викладачі й студенти коледжу приєднались до загальноміської святкової ходи, присвяченої Дню вишиванки.

Надзвичайно захоплюючим стало завершення заходу – видовище запуску в небо повітряного змія у вигляді вишиванки, виготовленого викладачами загальнотехнічних дисциплін Осіповим І.В., та Цимбал О.В., лаборантом навчальних майстерень Лісоветським В.В. та студентом 3 курсу, спеціальності ,,Технологічна освіта" Пахомовим Д.

Проведений захід ще раз довів, що плекання національних традицій і звичаїв є запорукою становлення справжнього громадянина-патріота. Тож як кольори цвітуть на вишиванках, так хай цвіте й розростається в душах українців любов до своєї неосяжної Батьківщини!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
     
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019