Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.05.2017

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015р., № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленності населення України», наказу Міністерства молоді та спорту України № 4665 від 15.12.2016р. «Про затвердження тестів і нормативів для проведения щорічного оцінювання фізичноі підготовленості населения України» та з метою визначення та підвищення рівня фізичного здоров'я учнівської молоді,

15-16.05.2017 року проведено оцінювання фізичної підготовленості серед студентів Лисичанського педагогічного коледжу, що передбачало виконання комплексу випробувань (5 тестів): витривалість, сила, гнучкість, швидкість, спритність.

У Тестуванні взяли участь студенти спеціальностей «Початкова та дошкільна освіта», «Фізичне виховання», «Технологічна освіта», «Журналістика». До Тестування було допущено 321 студента, які систематично займаються фізичною культурою і спортом, пройшли медичне обстеження і допущені лікарем до тестування, а також ознайомлені з вимогами правил безпеки.

Проведене тестування стало головним показником системи контролю стану фізичного розвитку та здоров'я студентів коледжу, що сприяло формуванню здорового способу життя, патріотичної і громадської свідомості студентської молоді. Вихованці показали належний рівень фізичної підготовленності.

Бажаємо всім учасникам сил, здоров'я та блискучих виступів на наступний рік!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019