Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

11.05.2017

На виконання Указу Президента України «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» від 11 січня 2017 року № 1/2017 та обласного Плану заходів з проведення року Японії в Україні, затвердженого заступником голови, виконуючим обов’язки голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Ю.О. Клименком», 11 травня 2017 року, з метою популяризації культури, наукових та творчих досягнень Японії у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» було відкрито рік Японії в Україні.

Цього дня ранок у коледжі розпочався із заочної подорожі унікальною країною, де сходить сонце. Гості коледжу, викладачі і студенти відчули гармонію японської культури у звичайних, буденних речах, яким би українець не надав такого серйозного значення.

Надзвичайну ауру японської культури допомагали відчувати національні мотиви музики, під яку розквітала сакура, хризантеми;виростали снігові фігури під час фестивалю у Саппоро; в руках майстра народжувалося мистецтво бонсай.

Студентки спеціальності «Технологічна освіта» Лисичанського педагогічного коледжу Субота Марина, Григорян Сона ознайомили присутніх з мистецтвом канзамі, анагурумі. Майстрині довели, що тканини і нитки з легкістю можна перетворити на чудо мистецтва. Дівчата за невеликий проміжок часу зробили і представили готові речі.

Процес трансформації українського образу жінки в японський відбувся через яскраве дефіле японських кімоно. Під час цього дійства відчувалася надзвичайна гармонія мистецтва і жіночої природної краси. Чари цього театрального дійства заворожували яскравим одягом, надзвичайними зачісками, повільними рухами під японську музику.

Завдяки комп’ютерним технологіям присутні почули і привітання студента Харківського університету імені Каразіна Янго. Він привітав присутніх і побажав студентам успіхів у навчанні.

Зустріч завершилася вірою в світле процвітання нашої країни. Символічно це було представлено у паперових журавликах, яких отримали присутні. В японській символіці цей птах ототожнюється з чистотою, гармонією, щастям і коханням.

Тож нехай японський журавель подарує нашій країні мир, який потрібен кожному українцю.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019