Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.05.2017

Підбиття підсумків освітньої локації «Україна – це Я!»

У межах діяльності Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 10 травня у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбулося підбиття підсумків роботи освітньої локації «Україна  – це Я!».

Осередком роботи локації було визначено саме Лисичанський педагогічний коледж як навчальний заклад, який активно пропагує фундаментальні засади національно-патріотичного виховання й становлення громадянських компетентностей сучасної молоді, має в межах матеріально-технічної бази потужний сегмент – сучасний музейно-педагогічний комплекс як центр становлення активного громадянина-патріота, систематично займає передові позиції на освітянській ниві України як один з лідерів державної освіти.

У  межах заходу  відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу-огляду електронних проектів краєзнавчого напряму ,,Єдина і сильна". Відповідно до розробленого положення Конкурс тривав з 01грудня 2016р. по 10 березня 2017р.  У ньому взяли участь представники різних навчальних закладів Луганщини з тридцятьма двома творчими проектами (14 – телекомунікаційних і 18 –  у формі краєзнавчих презентацій).

Поряд з цим, головою Ради з соціально-гуманітарної роботи Лисичанського педагогічного коледжу Чуріловою В.Є гостям заходу було презентовано відеотрейлер проектів всіх учасників, що дало змогу присутнім більш глибоко зрозуміти ідею й зміст кожного проекту, їх потужний вплив на формування національної ідеї у сучасної молоді.

Яскравим акордом зустрічі стала демонстрація телекомунікаційного проекту «Визначні пам'ятки Луганщини» (автори: Демченко П.Є, Бєлікова Ю.).

Логічним завершенням заходу став творчий звіт про роботу освітньої локації «Україна – це Я!», представлений Літовкою О.П., заступником директора з соціально-гуманітарної роботи, яка окреслила інноваційні шляхи становлення майбутнього фахівця як активного громадянина – патріота.

За результатами Конкурсу Голова Ради директорів. В.Є Жученко вручив почесні нагороди переможцям і учасникам заходу й оголосив подяки від Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Луганської області Мінєнко Г.М., Літовці О.П., Чуріловій В.Є. за чітку організацію проведення конкурсу-огляду електронних проектів краєзнавчого напряму «Єдина і сильна».

Вітаємо переможців обласного конкурсу
«Єдина і сильна»!
Мінєнко Г. М., Шевирьова Г. Г. –
«Величавий та могутній Танаїс»
Гречишкіна Т. О. –
«Голос крізь Епохи:  світоглядні позиції
Бориса Грінченка у вимірі  ХХІ століття»
Севастянова О. А., Кіон К. –
«Земля талантами багата»
Пивоварова Г. С. –
«Лисичанськ – колискова Донбасу»
Бєліков М. Г., Саприкіна Т. Г. –
 «Виховний потенціал педагогічних  династій»
Шетілова Ю. В, Гудкова І. В. –
«Лисичанск нашими глазами»
Аль-Хамадані Н. Д., Сидоренко Н. М., Матліна О. В.
 «Від малої Батьківщини –  до могутньої країни»
Демченко П. Є., Бєлікова  Ю. –
 «Визначні пам'ятки Луганщини»
Сергієнко Н. В.  – «Степова Еллада –
 Біловоддя, між Слобожанщиною та Донщиною»
Брюховецька О. А.  –
«Земля, де сходить сонце»
Мурсамітова І. А., Панасенко Г. –
«Кудряшівка – перлина  Кремінщини»
Білоусов С. С., Білоіваненко А. В.  –
«Пишаємося, що рубіжанин!»
Зінченко Л. А. –
«Промисловий хімічний гігант «Азот»
Грицина К., Чемес М. –
«Педагогічна династія Щепетільнікових-Підгайко»
Шпота Н.О. –
«Старобільськ – повітове місто».

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019