Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.04.2017

26 квітня 2017 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбулась низка заходів, яка присвячена відзначенню 31-й річниці Чорнобильської катастрофи. Так, викладачем Шевирьовою Г. Г. проведена інформаційно-просвітницька година «Пам'ять з полиновим присмаком болю». Студентам коледжу були запропоновані відеоматеріали, що розкривали початок подій 1986 року. Учасники заходу змогли поринути у місто Прип'ять до подій аварії на ЧАЕС, переглянувши віртуальну 3D-моделель.

Цікавим моментом просвітницької години стала інформація про те, що у Чорнобилі функціонує загально-зоологічний заказник, а наразі планується створення Чорнобильського біосферного заповідника. Доречно було згадано прізвища спеціалістів та учасників ЧАЕС, які зараз проживають у Луганській області: Войтенко Н. Ф., ¬учасник ЧАЕС ІІ категорії, мешкає у селі Нижнє Луганської області; Дерюгін Л. А., учасник ЧАЕС ІІІ категорії, мешкає у селі Нижнє Луганської області, отримав подяку за виконання завдання найвищої складності; презентовано уривок матеріалу зі спогадів представників громадської організації «Ветерани Чорнобиля» міста Лисичанська Медвєдєва О.Д. «Я перебував на службі по охороні НПЗ, коли надійшов наказ про направлення в зону відчуження. На збори дали три дні, обов'язок свій виконали гідно, працювали по 2,5-3 хвилини»; Потьоміна М.О. «Життя триває, а пам'ять все одно зберігає спогади про дні, проведених у зоні відчуження...».

Ми віддаємо шану нашим землякам з Донбасу, які власноруч відчули наслідки трагічних подій. Сьогодні ми їх називаємо Героями, адже вони зуміли захистити наше життя від неконтрольованого атому.

Викладач Брюховецька О. А. для групи 2-АФ презентувала фільм «Лазуровий пил», в якому розкрито таємниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

На черговому засіданні інформаційно-аналітичного майданчику Центру молодіжних ініціатив обговорювався факт про те, що Чорнобиль є полігоном для вчених-дослідників, які вивчають вплив радіації на біологічні системи. Студенти коледжу виявили небайдуже ставлення до подій, які відбуваються в зоні відчуження.

Пам'ять про аварію на ЧАЕС назавжди закарбувалася у серцях нашого народу, адже відлуння того лиха і по сьогодні відчувають тисячі українців.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019