Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.04.2017

26 квітня 2017 року підводилися підсумки діяльності .викладачів загальної філології за 2016-2017н.р. Було вирішено узагальнити досвід роботи у формі електронного каталогу «Інтернет-платформа як мотиватор успіху професійного зростання фахівця».

Каталогізація як інструмент для забезпечення чіткого уявлення про результативність наукової, навчально-методичної, соціально-гуманітарної роботи структурує багатогранні аспекти різноманітних підходів у вивченні проблем навчального процесу, де основним мотиватором успішної діяльності залишається професійне зростання педагога.

Було проаналізовано результати навчальної, науково-методичної, соціально-гуманітарної діяльності викладачів-словесників на різних інтернет-платформах. Мова, як інструмент викладацької компетенції, набула чинності у перебігу звіту. Особлива увага, звичайно, рідному слову.

Голова циклової комісії Севастянова О.А. наголосила, що 2016-2017 рік був рекордним і особливим для філологів. Методична робота викладачів в організації творчого проекту «Мова об'єднує», присвяченого 25-річчю Дня Незалежності нашої держави, забезпечила встановлення рекорду у прочитанні віршів про Україну.

Англійська, французька, німецька – три кита у коледжі,на яких зосереджено увагу в навчальному процесі під час вивчення методик, популяризації досвіду викладачів, практичного застосування знань у вільному спілкування з носіями мови в інтернет-просторі. Під час звіту було представлено різнопланові навчальні електронні матеріали викладачів, а саме: офлайн-лекції з методик викладання, навчальні мудли з навчальних дисциплін, блогосферу; висвітлено зміст проектних технологій як розвитку практичного мислення студентів, нові технології у викладанні іноземних мов; презентовано творчу й результативну роботу учня і вчителя на інтерактивних платформах в процесі педагогічної практики.

Особливе місце у е-каталогу відведено участі викладачів у науково-практичних конференціях різного рівня, поповнення змісту репозитарію новими статтями.

Пріоритетним показником результативної навчальної і наукової діяльності викладачів циклової комісії загальної філології є перемоги студентів.

Сподіваємося на те, що інтернет-платформа, як мотиватор успіху професійного зростання фахівця, буде кожного року поповнюватися в системі каталогу навчальних, наукових наробок; творчими дебютами студентів – першокурсників, перемогами в конкурсах і олімпіадах філологічного спрямування у 2017-2018 н.р.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019