Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.04.2017

21 квітня 2017 року викладачами циклової комісії загальної та дошкільної педагогіки і психології організована та проведена у форматі «скайп-режим» прес-конференція з кандидатом педагогічних наук, доцентом, завідувачем навчально-методичного відділу ЛНУ імені Тараса Шевченка Семеновим Миколою Анатолійовичем за темою «Феномен відкритої освіти як наслідок інформатизації суспільства».

В роботі прес-конференції взяли участь викладачі та студенти 3-4 курсів педагогічного коледжу.

В своєму виступі Семенов М.А. розкрив сутність поняття «відкрита освіта», проаналізував основні принципи відкритої освіти, навів приклади організації відкритої освіти у таких країнах як Швейцарія та Великобританія.

Учасники прес-конференції підготували цікаві актуальні питання з проблеми зустрічі. Так студентів цікавили питання: «Які небезпечні моменти існують при переході до відкритої освіти в Україні, які ризики та «білі плями»?», «Чи є такі сфери освіти, на ваш погляд, що неможливо перевести в «e-навчання»?», «Чи можемо сподіватися на розширення можливостей відкритої освіти в Україні та входження до глобального інформаційного простору без мовних та ресурсних бар'єрів?», «Чи вважаєте ви можливим втілення класичної ідеї відкритої освіти в систему освітнього простору України зараз?», викладачів наступні: «Як може відбутися асинхронність відкритої освіти для учнів чи студентів за умови регламентованості робочого часу тьютора?», «Як бути із загальнонаціональною проблемою низької мотивації до навчання студентів в контексті відкритої освіти?» тощо.

На всі питання Микола Анатолійович надав повні відверті відповіді, які показали необхідність використання досвіду інших форм освіти, але з урахуванням місцевих особливостей.

Дана форма роботи продемонструвала студентам можливості формування пізнавальних інтересів дітей в майбутній професійній діяльності.

Учасники прес-конференції визнали, що питання відкритої освіти є цікавими та актуальними, тому педагогічний коледж в подальшій роботі буде використовувати дану проблематику та організовувати різноманітні заходи з даної проблеми.

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019