Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.04.2017

У системі професійної підготовки майбутнього фахівця практика є ланкою, яка поєднує теоретичні знання, набуті в навчальному закладі, з практичним застосуванням.

Переддипломна практика є комплексним, по суті й змісту діяльності студента, завершальним етапом практичної підготовки майбутнього вчителя і проводиться на випускному курсі у відповідності з навчальним планом. До неї допускаються студенти, які успішно виконали програми всіх попередніх педагогічних практик.

10 квітня 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжу відбулася звітна конференція з переддипломної педагогічної практики, яку успішно пройшли 87 студентів у навчальних закладах, редакціях, теле-радіокомпаніях міст Лисичанськ, Северодонецьк, Привілля, Попаснянського, Сватівського, Кремінського, Марківського районів, показавши знання окремих методик, сучасних інформаційно-комунікаційних, інтерактивних технологій, реалізувавши завдання національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

В роботі конференції взяли участь: директор коледжу, завідувач навчально-виробничою практикою, методисти практики, представники вчителів від баз практики, студенти 4 курсу всіх спеціальностей.

Головним завданням конференції була презентація звітів студентів протягом періоду переддипломної педагогічної практики та вирішення проблем, які виникали під час її проходження.

Майбутні вчителі початкових класів, технологій, фізичного виховання, вихователі, редактори креативно представили свою роботу, відмітивши позитивні моменти практики, такі як: перші кроки до педагогічної діяльності, набуття педагогічного досвіду, можливість творчої реалізації.

Представники від баз практики, досвідчені, мудрі наставники Банник М.О., Даньшова Н.А., Ажипа А.Л. вказали на високий рівень підготовки майбутніх спеціалістів, зазначили готовність їх до самостійної діяльності. Підтвердженням цього на адресу навчального закладу надійшли подяки за якісну підготовку молодих спеціалістів в системі освіти від ЗОШ № 4, м.Лисичанськ, НВК «Гарант», ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 та №6 м.Северодонецьк.

За результатами переддипломної практики 8 студентів були запрошені на роботу до навчальних закладів Луганської області, а 22 – вже працюють за фахом.

 

Переддипломна практика – це практичне втілення початкових самостійних кроків студентів у професійному становленні. Тож, шановні студенти, бажаємо вам творчого піднесення, розумних рішень і педагогічного гарту задля виховання національно-свідомих та ініціативних громадян України.

 

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Підготувала Ігнатуша А.Л.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019