Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.04.2017

Екологічна акція «За чисте довкілля»

На виконання листа МОН № 01/9-181 від 03.04.2017 р. «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою» студентська спільнота коледжу разом з викладачами долучилися до виконання програми акції, що передбачала реалізацію завдань екологізації освіти, виховання й прищеплення студентській молоді бережливого ставлення до природи й довкілля, формування у майбутніх фахівців еколого-патріотичної свідомості.

У практичному аспекті акції взяли участь всі студенти коледжу та викладачі (415 осіб). Даний етап передбачав організацію студентських екологічних справ, спрямованих на збереження та відновлення навколишнього середовища. Прибрані ділянки, закріплені за академічними групами. Кращими з них визнані ділянки груп: 2-ВС (куратор Севастянова О. А.), 1-БШ (куратор Шевирьова Г. Г.), 2-АТ (куратор Демченко П. Є.), 1-АТ (куратор Саприкіга Т. Г.), 3-АФ (куратор Ляшенко В. В.). Щоб ділянки коледжу дійсно були красивими та квітучими групами 4-АФ (куратор Борисенко Л. Л.), 3-АТ (куратор Сергієнко Н. В.), 1-АФ (куратор Сліпецький В. П.) проведено ряд заходів для облагородження дерев та чагарників: підпушування, обкопування, підрізка, полив, підгодівля, боротьба з бур'янами.

Не залишились осторонь і центральні клумби коледжу, на яких студентами групи 1-БШ (куратор Шевирьова Г. Г.) були висаджені насіння квітів: «Портулак», «Агератум», «Айстра», «Кермек», «Сальвія», «Камелія», «Ясколка». Для виявлення громадянських і патріотичних почуттів протягом акції студентський парламент коледжу на чолі з Огієнко О. (група 4-АТ), Білянською К. (група 3-ВС) активно долучився до впорядкування дільниці «Алея героїв АТО», «Тюльпан слави»: оздоблення ґрунту добривом та розпушування ґрунту. Алеї є пам'яттю про відважних та сміливих хлопців, які віддали життя за незалежність країни тому.

З почуттям патріотизму, вірності Батьківщині, любові до України та її найважливіших символів творча справа студентської молоді виконана. Подібні акції єднають усе більше студентів коледжу. Проте мета у нас одна – зробити подвір'я коледжу чистим та красивим, а Україну – квітучою!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019