Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.04.2017

Партнерський міст «ЛПК – НВК «Гарант»

6 квітня 2017 року НВК «Гарант» проводив обласний семінар-колоквіум «Управлінські технології «Школи успіху» як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу», учасниками якого стали представники Луганського ІППО, Лисичанського відділу освіти, директори, заступники директорів, вчителі міста Лисичанськ та Луганської області, а також викладач Лисичанського педагогічного коледжу Ляшенко Катерина Іванівна разом зі студентками 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» Почтаренко Лілією та Кравченко Поліною.

Педагогічний стаж учасників колоквіуму склав більше 600 років, що яскраво позначилося на атмосфері співпраці та партнерства. Адже всі реформатори та реформаторки, як було зазначено під час семінару, представили себе у якості агентів змін у навчанні та вихованні. Дуже насиченим та цікавим виявився семінар, педагогічне середовище якого було сповнене доброзичливістю та вільним спілкуванням. За «круглим столом» ми обговорювали технології «Школи успіху», фундамент прогресивних змін в освіті – спільні базові цінності, мали змогу за власним бажанням визначити подальші локації для участі.

Ми відвідали воркшопи Сухіної Олени Миколаївни, вчителя початкових класів, - Культура добросусідства» - майбутня життєва траєкторія людини»; Шибкового Івана Юрійовича, керівника медіа гуртків, який запропонував тему для спілкування «Інтерактивне громадянське виховання засобами шкільної медіа студії».

Відвідавши експертну паралель, ми познайомилися з досвідом роботи заступника директора з ВР, Ченцовою Катериною Миколаївною, яка презентувала використання хмарних сервісів в управлінні виховною системою, а також під час участі у воркшопі «Фасилітація – умова ефективної організації методичної роботи», представленого Колб Оленою Олександрівною, заступника директора з НВР, впевнилися у важливості взаємної праці та підтримки.

Рестайлінгом в управлінні сучасною школою стало висвітлення кожною творчою групою власних ідей щодо реалізації Концепції нової української школи.

Отриманий досвід безперечно стане у нагоді як педагогам, так і студентам, адже ми – створюємо наше майбутнє. Сподіваємося, що територія спільних проектів та заходів Лисичанського педагогічного коледжу та НВК «Гарант» буде тільки збільшуватися.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Підготувала Ляшенко К.І.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019