Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.03.2017

29 березня 2017 року в Лисичанському міському палаці культури з метою формування громадянської та патріотичної свідомості молоді, виявлення та підтримки кращих молодіжних колективів професійних ліцеїв і навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації відбувся міський конкурс патріотичної пісні «Озброєні піснею».

Це свято об'єднало молодих шанувальників української патріотичної пісні. Відчуття єдності, національної гідності й самоповаги завітали в душі присутніх. Невичерпну криницю гарного настрою подарували всі учасники конкурсу. На святі гідно прозвучали пісні, котрі нагадали кожному про рідну землю, Батьківщину, героїв АТО, викликали почуття гордості в молодих українців: «Золоті ворота», «Нам є, що захищати», «Пісня про українську дружбу» та інші. Усі виступи відрізнялися оригінальністю, самобутністю і креативністю. Вокально-хореографічний колектив Лисичанського педагогічного коледжу «Посланці миру» представив на конкурс пісню «Київська Русь» (муз. О. Стадника, сл. М. Ємеліна). Виконавцями її були студенти Почтаренко Л., Глотова Л., Фесенко І., Зайцева А., Кравець Л. Підготовку до конкурсу здійснювали викладачі Літовка О.П., Мурсамітова И.А., Гарбузюк Т.В.

Професійність, майстерність та оригінальність виконання викликали шквал емоцій у глядачів. Визначити найкращого серед кращих журі було складно, але воно впоралося зі своєю місією. Тож перемогу в міському конкурсі «Озброєні піснею» заслужено одержав Лисичанський педагогічний коледж. І це не випадково, адже конкурс патріотичної пісні був сегментом системної роботи коледжу в аспекті реалізації національної ідеї.

Кожен учасник свята зміг упевнитися в тому, що завдання зберегти мир, збудувати міцну незалежну державу, розвинути і примножити її моральні, культурні й духовні цінності – наш святий обов'язок.

Щиро вітаємо переможців з успіхом!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019