Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.03.2017

Проведено чергове засідання навчально-методичної ради.

Розглянуто важливі питання, серед яких проведення державної підсумкової та кваліфікаційної атестацій у 2017-2018 н.р., щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів коледжу. Визначено випадки звільнення студентів від проходження ДПА, погоджено навчальні предмети для проведення атестації, встановлено дедлайни подання документації для проведення екзаменів, наголошено на дотриманні нормативно-правової документації під час підготовки матеріалів.

У травні сплановано проведення оцінювання фізичної підготовленості студентів коледжу, метою якого є створення належних умов для фізичного розвитку студентства, покращення його здоров'я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету й територіальної цілісності України, сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції. Доведено до відома інструкцію про організацію проведення, тести й нормативи, затверджені відповідним наказом МОН.

На засіданні оприлюднено результати моніторингу інформаційного забезпечення та підтримки сайтів коледжу, перевірки навчальної документації. Головами циклових комісій презентовано самоаналіз блогосфери, оффлайн матеріалів. У процесі обговорення визначено перспективні напрямки розвитку цього сегмента роботи.

Завідувачем лабораторії початкової освіти Ляшенко К.І. проведено реліз семінару, який присвячений 7 трендовим рухам в освіті, серед яких:

  1. mLearning або мобільне навчання
  2. Сторітеллінг (Storytelling)
  3. Ігрове навчання (Edutainment)
  4. Microlearning
  5. Змішане навчання
  6. STEM-проекти
  7. Гейміфікація (е-learning)
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019