Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.03.2017

Природа рідного краю – не просто середовище,
в якому росте, зводиться на ноги і робить
перші кроки по землі маленька людина,
це тисячі найтонших коренів, що беруть і несуть
життєдайні соки до гілок і листя,
й розквітає могутнє дерево – Людина.

В. О. Сухомлинський

З метою відзначення 21 березня Всесвітнього дня Лісу та привернення уваги державних і громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, відтворення та розширення площі високопродуктивних стійких насаджень, 14-15 березня 2017 року у місті Києві викладач природничих дисциплін Шевирьова І.Г. взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом», яка відбувалась у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України. Учасниками заходу стали керівники учнівських лісництв, викладачі природничих дисциплін вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, працівники установ лісового господарства.

Метою конференції є осмислення стану та необхідності збереження екосистем; розгляд причин, які негативно впливають на навколишнє середовище. Визнання таких проблем дає можливість передбачити майбутнє нашої країни. Тому, на конференції обговорювались такі питання: «Вплив глобальних змін клімату на лісовідновлення та лісозбереження», «Проблеми збереження лісів в умовах сучасної економіки», «Пріоритети лісівничої освіти в контексті збалансованого розвитку». Викладач коледжу Шевирьова І.Г. виступила з доповіддю «Стан лісових екосистем в умовах антитерористичної операції на сході України», в якій окреслила вплив воєнних дій на природні багатства України; значення екологічного мислення в сучасному освітньому просторі.

Учасники конференції прийняли Резолюцію, в якій було підтримано забезпечення освітніх установ Луганської та Донецької областей посадковим матеріалом; залучення молоді до природоохоронної діяльності; проведення профорієнтаційної роботи щодо лісівничої діяльності.

За результатами участі у конференції викладач Шевирьова І.Г. отримала сертифікат.

Бережіть природу! Знищити – легко, відновити – неможливо.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019