Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.03.2017

Весна дарує нам натхнення та красу. Природа розквітає та разом з нею розквітає жіноча врода. Саме на таку чудову пору року припадає найтепліше свято – Міжнародний жіночий день.

У нашому коледжі напередодні свята пройшов святковий концерт, який в цьому році був ознаменований започаткуванням нової традиції – конкурсу «Пан і панночка-слобожаночка -2017». Учасниками свята стали студенти 1-3 курсів. Вісім прекрасних пар дали змогу присутнім відчути себе на справжніх українських вечорницях. У конкурсі брали участь найрозумніші, найкреативніші, найактивніші, найкрасивіші студенти та студентки коледжу: Лисаков Денис – Кожевнікова Ліана, Комісаренко Ілля – Околота Діана, Міщенко Антон – Горетая Даша, Бурдюжан Олександр – Глотова Лоліта, Курянов Влад – Кравченко Аліна, Чернишов Сергій – Лотапа Дар'я, Бондаренко Ярослав – Ткаченко Юля, Жмуд Валерій – Пантюх Єлизавета.

Глядачі мали змогу познайомитися з українськими звичаями та обрядами, поринути у світ наших традицій. Танці, пісні, жартівливі питання та кулінарні шедеври – все це об'єдналося у захопливому конкурсі. А найголовніше, справжнє народне свято дало змогу відчути усім присутнім витоки національної ідентичності, доторкнутися до джерел української історії та культури.

Всі пари демонстрували високий рівень артистичності, креативності, творчості, гармонійності та найкращою парою, які отримали звання «Пан і панночка-слобожаночка-2017», були визнані Лопата Д. (3БШ) та Чернишов С. (1АФ).

Усіх учасників конкурсу нагородили грамотами, а переможці отримала подарунки від студентської профспілки коледжу.

Конкурс «Пан і панночка-слобожаночка–2017» став ще однією яскравою сторінкою у скарбниці національно-патріотичних заходів коледжу.

Вітаємо учасників і всіх без винятку прекрасних жінок коледжу зі святом весни й кохання! Бажаємо квітнути й радіти життю, отримувати безліч квітів і подарунків від коханих чоловіків та ЇЇ Величності Долі!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019