Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.03.2017

Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» зайняв І місце в обласному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України

В коледжі складені і в системі реалізуються Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів промислової безпеки, гігієни праці, підвищення рівня охорони праці, недопущення випадків травматизму, як виробничого так і невиробничого характеру.

Керівництвом коледжу вживаються усі заходи для дотримання працівниками і студентами законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці. В будівлях Лисичанського педагогічного коледжу щокварталу проводяться тренування щодо екстреної евакуації при виникненні пожежі, заходи з надання домедичної допомоги, впроваджено у навчально - виховний процес новітні методичні матеріали.

Проводяться заходи, присвячені Дню охорони праці, позапланові інструктажі та роз'яснювальні бесіди серед учасників навчально-виховного процесу з попередження травматизму та нещасних випадків. У 2016 році проведений семінар «Реформування системи охорони праці в Україні.

Фактів травматизму у коледжі не зафіксовано.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019