Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.02.2017

28 лютого 2017 року в межах навчального предмета з анатомії людини в Лисичанському педагогічному коледжі для студентів 1-х курсів спеціальності «Початкова освіта» був проведений інформаційний дайджест, присвячений 160-й річниці з дня народження відомого санітарного лікаря, гігієніста, епідеміолога Овксентія Корчака-Чепурківського, доля якого безпосередньо пов`язана з Україною.

Студентам було повідомлено про життєвий шлях Овксентія Васильовича — ви¬датного українського гігієніста, епідеміолога і демографа, професора Київського медичного інституту, завідувача кафедри загальної гігієни, засновника кафедри соці¬альної гігієни та гігієни праці, першого лікаря, якого в 1921 році було обрано академіком НАН України. Лікар Овксентій намагався профілактичний напрям зробити головним в охороні народного здоров'я, бо добре розумів, що тільки завдяки цілеспрямованій профілактиці можна покінчити з епідеміями, врятувати населення від вимирання.

Студенти захоплено обговорювали величезний внесок видатного вченого-українця у вітчизняну медицину, прониклися значенням його внеску в науку.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019