Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.02.2017

На чергове засідання інформаційно-аналітичного майданчику Центру молодіжних ініціатив завітав депутат Лисичанської міської ради Романов Олег Іванович, який залюбки поділився досвідом власної участі у програмі Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку «Активні громадяни».

Проект стартував ще в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний дискурс. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

На останок Олег Іванович закликав небайдужу когорту молоді до участі у громадському житті міста й надав поради щодо ініціювання власних проектів та соціальних програм націлених на перспективу розбудови європейської України.

Зустріч із народним обранцем набула форми діалогу. Активісти ЦМІ ставили, хвилюючі молодих громадян питання щодо змістовного та культурного дозвілля у місті, енергетичної блокади та ін..

На останок, ініціатор поетичного флешмобу Почтаренко Лілія запросила Олега Івановича приєднатися до заходу, присвяченого Дню рідної мови.

 
     
 
     
     

Чурілова B.C.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019