Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.02.2017

20-21 січня в рамках навчальних занять викладачами Мурсамітовою І.А. та Гарбузюк Т.В. були проведені тематичні години, присвячені 130-річчю з дня народження видатного українського режисера-новатора, актора, теоретика театру, драматурга, публіциста і перекладача Леся Курбаса.

Саме завдяки йому українське сценічне мистецтво стало істинно європейським, модерним, естетичним, відкрило для себе коло героїв, тем, прийомів, для того часу просто недоступних. Лесь Курбас заклав основи сучасної вітчизняної акторської і режисерської школи, сказав своє слово і в кінематографі. Його постанови назавжди увійшли в золоту скарбницю мистецтва українського народу. Продовження традицій Курбаса сьогодні – найкращий пам'ятник режисеру-новатору.

Яскравим ілюстративним додатком презентації було слайдшоу з фотопортретів, світлин з вистав, афіш та інших документів. Пізнавальний та змістовний відеоряд відсилав до творчої атмосфери театрів, які очолював Л. Курбас, давав можливість побачити та відчути мистецьке життя того часу.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019