Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.02.2017

Закінчилося проведення серії тренінгів зі студентами спеціальності «Дошкільна освіта» за програмою «Вчимося жити разом». Викладачі Крошка С.А., Борисенко Л.Л. обрали актуальні теми сьогодення «Дерево добра», «Міст миру».

Мета занять: продемонструвати зв'язок між особистим вибором і впливом цього вибору на інших людей. Підвести до усвідомлення того, що кожна людина приходить у цей світ творити добро. Формувати в дітей бажання бути добрими, милосердними, лагідними та привітними до оточуючих, показати переваги мирного співіснування з іншими людьми. Формувати в дітей уявлення про толерантність як уміння робити хороші, добрі вчинки. Виховувати в дітях дружні взаємини, вміння і бажання прийти на допомогу дорослим і одноліткам.

Заняття були насичені інтерактивними вправами, іграми, питаннями для обговорення, віршами, казками, фізкультхвилинками, переглядом мультфільмів.

«Дітлахи» побудували чарівні світи, які з'єднав міст миру та створили «Дерево добра».

Для того щоб чарівні мости ніколи не руйнувалися, ми маємо постійно про них пам'ятати і дбати, роблячи добрі справи. Тільки тоді світ навколо нас стане кращим, засяє усмішками, одягнеться у веселку, запанують мир і злагода поміж людей.

Студенти отримали сертифікати про проходження курсів за програмою «Вчимося жити разом».

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2019