Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.02.2017

Мова – свідок нації

Рідна мова! Найпрекрасніша, найкраща для людини, бо в ній усе, що є навколо, уся гама почуттів, уся гармонія світу! То чому ж так легко дехто зрікається рідної мови? Чому розмовляє каліченою мовою іншого народу, а рідною нехтує?

Цю проблему коледжанам сьогодні висвітлили студенти групи 3-ВС.

Щорічно, починаючи з 2000-го року, 21 лютого суспільство по всьому світу відзначає Міжнародний день мови. Наша країна на даний момент переживає не найкращі часи, тому ця тема дуже важлива для кожного українця саме в цей час. На заході ми пригадали старі народні та сучасні пісні українською мовою, послухали гарне декламування віршів ведучої, закликаючи нас пам'ятати нашу рідну мову та частіше спілкуватися нею, щоб до нас прислухався весь світ і пишався нами. А нам є про що сказати світові, тому що наш народ дуже щирий, мудрий, добрий та з широкою душею!

Мова формує свідомість людини, допомагає розширити кругозір, глибше поринути в культуру іншого народу. Тому збережімо нашу мову чистою, милозвучною, як солов'їну пісню, яку несемо через терени шляхів – важких і далеких!

Нехай слова рідної мови надихають вас на нові звершення, на щось світле і добре!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018