Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.02.2017

МАСЛЯНА - 2017

Закінчення зими невід'ємно пов'язане з українським народним святом «Масляної». Традиція святкування Масляної у коледжі є однією з давніх і найулюбленіших, щороку викладачі, студенти, працівники нашого навчального закладу збираються, аби проводити зиму і закликати весну. Не стала винятком і цьогорічна святкова програма, адже її родзинками були, окрім традиційних щедрих столів, надзвичайно смачний козацький куліш (приготовлений студентською профспілкою), абсолютно симпатичне опудало зими Все це, помножене на гарний настрій, допомогло створити атмосферу тієї масляної, яку ми знаємо і святкуємо ще з дитинства.

17 лютого 2017 року дійства на коледжному подвір'ї були сповнені атмосферою доброзичливості, веселощів та смачних млинців. Гостями свята стали офіцери громадянської військової допомоги та бійці 24 механізованої бригади, які завзято брали участь у всіх дійствах Масляної.

Завершальним акордом Масляної став святковий куліш. З надією на мир учасники «Масляної» спалили опудало Зими, ласкаво запрошуючи мирну Весну-2017 року!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Підготувала Ляшенко К.І.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018